Студійні заняття з англійської мови для дітей віком від 5-ти років проводяться в ігровій формі з вивченням основних лексичних тематик, цікавих пісень і віршів. Заняття проводяться за авторською програмою.

Навчання для наших найменших учнів, які тільки знайомляться зі світом англійської мови. Оптимальний вік для цього курсу – 5-7 років, коли дітки вже вміють розмовляти рідною мовою. Навчання таких діток переважно ґрунтується на образному сприйнятті – учнів знайомлять зі світом навколо них, навчаючи називати його англійською мовою. Прості діалоги, базовий набір слів, знайомство з абеткою сприятимуть тому, що прийшовши до першого класу, дитина вже буде підготовлена до уроків англійської.

Діти молодшого шкільного віку потребують особливого підходу. Це період, коли учні вчаться сприймати й запам’ятовувати правила іноземної мови, читати незнайомі слова та будувати речення на основі попередньо вивченого матеріалу. Важливим елементом навчання є атмосфера зацікавлення, яка завжди панує на уроках.

Протягом курсу учні пізнають основні структури англійського речення, вчаться добре читати, а також сприймати мову на слух. При належному ставленні з боку учня вже за кілька тижнів він зможе провадити прості діалоги та сильно збагатить свій лексикон.