Перші роки життя — найважливіші для розвитку дитини

Формується характер, розвиваються пізнавальні функції, створюються нові нейронні зв’язки, проявляється особистість дитини, закладаються здібності до навчання. Звичайно, на все це дуже сильно впливає сім’я. Але так як людина живе в соціумі, їй необхідно почати соціалізуватися вже в дошкільному віці. Так садок стає чудовою нагодою до пізнання себе й світу. Дитина вчиться сприймати дітей свого віку, комунікувати, працювати в команді, співпереживати і допомагати.

Ми в «Білченя» створюємо комфортне та здорове оточення, яке сприяє гармонійному росту та всебічного розвитку

Програма перебування в садочку (можлива як режим повного, так і неповного дня) передбачає ряд напрямків активної діяльності дітей, гармонійно адаптованих під фізіологічні та психологічні особливості віку. Спортивні напрямки чергуються зі спокійними пізнавальними заняттями, вільні ігри з англомовним супроводом – з прослуховуванням класичної музики, тренуваннями.

А так само безліч інших напрямків, що дозволяють дитині розвиватися, одночасно формуючи її позитивну соціальну поведінку. Нехай Ваша дитина вбирає и «споживає» тільки найкраще в цей вирішальній для особистості відрізок часу, а наш досвід и підтримка допоможуть їй сформувати здоровий фізичний і морально-етичний стрижень на все подальше життя.